Slovenská národná korfbalová liga pokračovala po dvojročnej odmlke prvými zápasmi v Prievidzi. Dva nitrianske tímy predstavili na palubovkách mnoho mladíkov, ktorí sa snažili bojovať o body proti skúsenejším súperom. Stálice v nitrianskom tíme sa počas roka borili s mnohými problémami a tak to aj na ihrisku vyzeralo. Chýbalo väčšie nasadenie, bojovnosť, kondícia, kvalita bola jednoznačne na strane súperov. Bohužiaľ sa nám zo štyroch zápasov nepodarilo vydolovať ani jeden bod. Veríme, že ďalšie zápasy v podaní našich tímov budú lepšie.

SKK DOLPHINS PRIEVIDZA  –  KK SPU NITRA  A                    17:8 (6:1, 4:1, 5:5, 2:1)

NR: Tomáš Sonnenschein a Timea Darnadiová po 2, Peter Levčík, Viktor Majerník, Nina Kusyová 1 a Lea Kukurová po 1

SKK DOLPHINS JKBOZ PRIEVIDZA  –  KK SPU NITRA  B       30:5 ( 7:1, 5:1, 7:2, 11:1)

NR: Róbert Sonnenschein 2, Zuzana Filová, Lea Kukurová a Kristína Mináriková po 1